احیای ممبران دستگاه تصفیه آب  RO

ممبران ها نقش اصلی و مهم را در یک سیستم اسمز معکوس reverse osmosis (RO) دارند و بایستی مقاومت بالایی در برابر عبور آب و مواد خورنده و دیگر املاح آب داشته باشند. ممبران اسمز معکوس لایه ای نازک است که اجازه عبور یون های خاصی را از غشا خود نمی دهد. طبق توانایی ممبرین در حذف یون ها از محلول ها، کاربرد اصلی آن در حذف نمک از محلول های آبی می باشد. جنس ممبران های امروزی پلی آمید می باشد. پلی آمید دارای قابلیت حذف نمک بالاتر با مصرف انرژی کمتر می باشد. به دلیل قابلیت حذف یون های غیر محلول از محلول بدون تغییر فاز از این غشا جهت حذف نمک و TDS آب استفاده می شود.

با گذشت زمان و عبور آب از ممبران ها، روزنه های ممبران ها به وسیله املاح آب بسته می شود و ممبران ها توانایی اولیه جهت تصفیه و گرفتن املاح آب را ندارند که در این زمان بایستی نسبت به تعویض ممبران های دستگاه RO اقدام نمود.

شستشو و احیای گرفتگی ممبران تصفیه آب

فناوری احیای ممبران  ، به طوری که با احیای ممبران دستگاه RO  می تواند طول عمر آن را افزایش داده و بدین وسیله هزینه مربوط به تعویض ممبران  را کاهش می دهد.

شرکت پاکان پالایش مجهز به فناوری احیای ممبران می باشد ، به طوری که با احیای ممبران می تواند طول عمر آن را افزایش داده و بدین وسیله هزینه مربوط به تعویض ممبران را کاهش می دهد

مواد احیای و شستشوی ممبران تولیدی این شرکت با فرمول شیمیایی منحصر به این شرکت ، توانایی  بازیابی ممبران های فرسوده را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت را دارا می باشد . این مواد شستشو و احیایی ممبران حتی بدون نیاز به تجهیزات خاص از جمله پمپ های ضد اسید و سیرکوله نمودن ، قار به احیای ممبران های فرسوده می باشد .

این ماده ترکیبی از چند نوع مواد شیمیایی را دارا  میباشد که هیچ گونه تاثیراتی برروی ممبران ها را ندارد و فقط رسوبات را از بین میبرد و منافذ میکرونی ممبران ها را به حالت اولیه بر میگرداند.

جهت کسب اطلااعات بیشتر در مورد ممبران های تصفیه آب و مواد احیای ممبران  می توانید با کارشناسان این شرکت تماس حاصل  نمایید.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *