فلوکن 260

آنتی اسکالانت  فلوکن 260 یک ماده افزودنی به آب است، این ماده که باید قبل از سیستم اسمز معکوس وارد شود به طرز چشمگیری از آسیب رسیدن به غشا جلوگیری می کند. فلوکن 260  یک محلول آبی خاص از پلی کربوکسیلیک اسید است که رسوب نمک های معدنی و گرفتگی روی سطح غشا را کنترل می کند.

آنتی اسكالانت فلوکن 260  نسل تازه ایی از ترکیبات موثر بوده كه در فرآيند تصفيه آب به روش اسمز معكوس(RO)  برای جلوگيري از تشكيل رسوب و هم چنین گرفتگي روي روزنه های پلی آمید ممبران  اسمز معکوس كاربرد بسیار وسيعي دارد.

آنتی اسكالانت فلوکن 260 به عنوان عامل ضد رسوب در سیستم هاي RO (اسمز معكوس) استفاده مي شود. در اين سيستم ها با گذشتن زمان به دلیل وجود داشتن نمک های محلول در آب ورودی، محل های گذر آب از غشاء دچار گرفتگی  و به اصطلاح گرفتگي ممبران به وجود می آید.

آنتی اسکالانت فلوکن 260  یک آنتی اسکالانت چند منظوره است که قادر است طیف وسیعی از خوراک­ها شامل آب های لب شور و آب دریا را پوشش دهد. تزریق دوز مناسب از این ماده به جریان آب می­تواند از تشکیل رسوب کربنات کلسیم و سولفات­ها (شامل سولفات کلسیم، سولفات استرانسیوم و سولفات باریم) پیشگیری نماید.

این ماده اسیدی بوده و لذا با تزریق این ماده به آب، pH آب کاهش خواهد یافت. این امر منجر به کاهش و یا حذف کامل نیاز به تزریق اسید خواهد شد.

ويژگي های و مزیت های محصول آنتی اسكالانت فلوکن 260

– قابل استفاده براي طيف گسترده ایی از آب ها
– ميزان تزريق بسيار کم آنتی اسكالانت فلوکن 260 نسبت به حجم بسیار بالاي آب تصفيه شده.
– كم شدن هزينه هاي بهره برداري و ساخت آنتی اسکالانت فلوکن 260 از دستگاه اسمز معكوس.
– بالا رفتن عمر ممبران ها و جلوگيري از تعويض سریع و عدم تخريب آن.
– عاملي بسیار موثر در جلوگيري از ساخت هسته هاي اوليه بلور بر روي سطح ممبران ها.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *